13.3 inch 3840x2160 high brightness ET133UHD2-O TFT LCD For You.
Writer: lilyRelease Time: 2023-03-08 08:42Browse: 806
Main Cooperate Brands: AUO, Ortustech, BOE, Tianma, JDI, EDO (AMOLED), etc.
Custom Brand: Youritech (customize size, brightness, touchscreen, OCA fitting, etc)
Main Size: 1inch ~ 43inch
Touch screen/Cover lens: design and manufacture
We`s like to recommend a 13.3 inch 3840x2160 high brightness ET133UHD2-O TFT LCD For You.